Bílá - stav sněhu
- Denně večerní lyžování
- Ledová plocha s mantinely
| Výška sněhu | Nový sníh | Typ sněhu | Podmínky |
|---|---|---|---|
| 0 cm | + 0 cm | Neuvedeno | Mimo provoz |
- Dětský lyžařský park
- Ledová lezecká stěna
Stav sněhu a počasí
| Průměrná výška sněhu | 0 cm |
|---|---|
| Nový sníh | + 0 cm |
| Minimální výška na trati | 0 cm |
| Maximální výška na trati | 0 cm |
| Podmínky | Mimo provoz |
| Stav sněhu | Neuvedeno |
| Teplota | - °C |
| Stav počasí | Neuvedeno |
Kontakt na Bílá
| Provozní doba: | Provozní doba neuvedena |
|---|---|
| Nadmořská výška: | 518 - 774 m.n.m. |
| Adresa: | Bílá 173, 739 15 Staré Hamry |
| Telefon: | +420 602 632 145 |
| Webová stránka: | http://www.skibila.cz |

