Branná - stav sněhu
- Jedná se o lyžařský areál rodinného typu jak pro začátečníky, tak pokročilé lyžaře
- Přepravu lyžařů zajišťujeme dvojsedačkovou lanovkou typu LEITNER S2 a dvěma vleky
| Výška sněhu | Nový sníh | Typ sněhu | Podmínky |
|---|---|---|---|
| 0 cm | + 0 cm | Neuvedeno | Mimo provoz |
- Rozšíření modré sjezdovky a rozšíření dojezdu k lanovce
- Plně fuknční nový odbavovací systém s bezkontaktními kartami
Stav sněhu a počasí
| Průměrná výška sněhu | 0 cm |
|---|---|
| Nový sníh | + 0 cm |
| Minimální výška na trati | 0 cm |
| Maximální výška na trati | 0 cm |
| Podmínky | Mimo provoz |
| Stav sněhu | Neuvedeno |
| Teplota | - °C |
| Stav počasí | Neuvedeno |
Kontakt na Branná
| Provozní doba: | Provozní doba neuvedena |
|---|---|
| Nadmořská výška: | 650 m.n.m. |
| Adresa: | 788 25 Branná 196 |
| Telefon: | +420 777 271 609, +420 603 878 999, +420 777 878 999 |
| Webová stránka: | http://www.skibranna.cz |

