Severák - stav sněhu
- Dětská skicrossová dráha s klopenkami, skoky a překážkami
- Dětská herna – prostor pro hraní a odpočinek, možnost hlídaní dětí
| Výška sněhu | Nový sníh | Typ sněhu | Podmínky |
|---|---|---|---|
| 0 cm | + 0 cm | Neuvedeno | Mimo provoz |
- Perfektní dostupnost z Prahy a Středních Čech - do 90 minut na lyžích
- SKIARÉNA JIZERKY - 2 ski areály propojeny společným skipasem a skibusem
- Nová moderní půjčovna včetně nového vybavení
- Nová úschovna vybavení (DEPOT) - 75 skříněk pro bezpečné uložení vybavení
- Nové zázemí pro návštěvníky v lokalitě Kampa
- Posílení zasněžování v lokalitě U Arniky
- Kolotoč a prostor pro sáňkování - pro nejmenší
Stav sněhu a počasí
| Průměrná výška sněhu | 0 cm |
|---|---|
| Nový sníh | + 0 cm |
| Minimální výška na trati | 0 cm |
| Maximální výška na trati | 0 cm |
| Podmínky | Mimo provoz |
| Stav sněhu | Neuvedeno |
| Teplota | - °C |
| Stav počasí | Neuvedeno |
Kontakt na Severák
| Provozní doba: | Provozní doba neuvedena |
|---|---|
| Nadmořská výška: | 730 - 795 m.n.m. |
| Adresa: | Hrabětice 603, 468 11 Janov nad Nisou |
| Telefon: | +420 604 516 733 |
| Webová stránka: | www.skijizerky.cz, http://www.janov-n-n.cz |

