Čenkovice - stav sněhu
- SKIPARK Čenkovice je součástí střediska Horský resort Buková hora
- Platí zde společný skipas pro obě údolí
| Výška sněhu | Nový sníh | Typ sněhu | Podmínky |
|---|---|---|---|
| 0 cm | + 0 cm | Neuvedeno | Mimo provoz |
- Díky své výhodné poloze je dobře dostupný z hlavních silničních tahů silnice č.11
- Parkoviště jsou zpoplatněna obcí
- Čenkovice jsou oblast s dlouholetou tradicí zimních sportů
- Pokladna se nachází u příjezdu na malé horní parkoviště
Stav sněhu a počasí
| Průměrná výška sněhu | 0 cm |
|---|---|
| Nový sníh | + 0 cm |
| Minimální výška na trati | 0 cm |
| Maximální výška na trati | 0 cm |
| Podmínky | Mimo provoz |
| Stav sněhu | Neuvedeno |
| Teplota | - °C |
| Stav počasí | Neuvedeno |
Kontakt na Čenkovice
| Provozní doba: | Provozní doba neuvedena |
|---|---|
| Nadmořská výška: | 750 - 958 m.n.m. |
| Adresa: | Mlýnický Dvůr č.e. 8, 561 69 Králíky |
| Telefon: | +420 771 234 411 www.facebook.com/horskyresortbukovka www.instagram.com/horskyresortbukovka www.tiktok.com/@horskyresortbukovka |
| Webová stránka: | http://www.horskyresortbukovka.cz |

