Deštné v Orlických horách - stav sněhu
- Jedno z nejatraktivnějších večerních lyžování
- Zábavná dětská dráha v areálu Marta II
| Výška sněhu | Nový sníh | Typ sněhu | Podmínky |
|---|---|---|---|
| 0 cm | + 0 cm | Neuvedeno | Mimo provoz |
- Your park - denně upravovaný snowpark
- Sjezdovky všech obtížností
Stav sněhu a počasí
| Průměrná výška sněhu | 0 cm |
|---|---|
| Nový sníh | + 0 cm |
| Minimální výška na trati | 0 cm |
| Maximální výška na trati | 0 cm |
| Podmínky | Mimo provoz |
| Stav sněhu | Neuvedeno |
| Teplota | - °C |
| Stav počasí | Neuvedeno |
Kontakt na Deštné v Orlických horách
| Provozní doba: | Provozní doba neuvedena |
|---|---|
| Nadmořská výška: | 610 - 850 m.n.m. |
| Adresa: | Sport Profi spol. s r.o., 517 91 Deštné v Orlických horách |
| Telefon: | +420 492 601 601 |
| Webová stránka: | http://www.skicentrumdestne.cz |

