Orlické Záhoří - stav sněhu
- Přímé napojení na běžeckou magistrálu 100+ km upravovaných běžeckých tratí
- Bezplatné parkoviště pro 340 vozů
| Výška sněhu | Nový sníh | Typ sněhu | Podmínky |
|---|---|---|---|
| 0 cm | + 0 cm | Neuvedeno | Mimo provoz |
- Lyžařská škola „SKIFANATIC“ s vlastním lanovým vlekem a fun zónou
- Dvě občerstvení v bezprostřední blízkosti spodní stanice
- Lehký pumptrack ve střední a spodní části sjezdovky
- Nejdelší osvětlený běžecký okruh v regionu 4,6km (v provozu dle podmínek)
Stav sněhu a počasí
| Průměrná výška sněhu | 0 cm |
|---|---|
| Nový sníh | + 0 cm |
| Minimální výška na trati | 0 cm |
| Maximální výška na trati | 0 cm |
| Podmínky | Mimo provoz |
| Stav sněhu | Neuvedeno |
| Teplota | - °C |
| Stav počasí | Neuvedeno |
Kontakt na Orlické Záhoří
| Provozní doba: | Provozní doba neuvedena |
|---|---|
| Nadmořská výška: | 741 - 1020 m.n.m. |
| Adresa: | 517 64 Orlické Záhoří |
| Telefon: | |
| Webová stránka: | http://www.skioz.cz |

