Zadov - stav sněhu
- Zadov - pravá šumavská pohoda
- Dětský park Kobyla – pro rodiny to nej...
| Výška sněhu | Nový sníh | Typ sněhu | Podmínky |
|---|---|---|---|
| 0 cm | + 0 cm | Neuvedeno | Mimo provoz |
- Cukrárna, wellness, bowling, lanové centrum
- Bazén Sušice
Stav sněhu a počasí
| Průměrná výška sněhu | 0 cm |
|---|---|
| Nový sníh | + 0 cm |
| Minimální výška na trati | 0 cm |
| Maximální výška na trati | 0 cm |
| Podmínky | Mimo provoz |
| Stav sněhu | Neuvedeno |
| Teplota | - °C |
| Stav počasí | Neuvedeno |
Kontakt na Zadov
| Provozní doba: | Provozní doba neuvedena |
|---|---|
| Nadmořská výška: | 890 - 1120 m.n.m. |
| Adresa: | Zadov 162, 384 73 Stachy |
| Telefon: | +420 388 428 119 |
| Webová stránka: | http://www.lazadov.cz |

