ŽR Nádraží - Belveder - stav sněhu
- 5 lyžařských vleků + 7 sjezdových tratí
- 30 m pohyblivý poberec
| Výška sněhu | Nový sníh | Typ sněhu | Podmínky |
|---|---|---|---|
| 0 cm | + 0 cm | Neuvedeno | Mimo provoz |
- Dětský zimní kolotoč
- Zvyšení kapacity výroby sněhu
Stav sněhu a počasí
| Průměrná výška sněhu | 0 cm |
|---|---|
| Nový sníh | + 0 cm |
| Minimální výška na trati | 0 cm |
| Maximální výška na trati | 0 cm |
| Podmínky | Mimo provoz |
| Stav sněhu | Neuvedeno |
| Teplota | - °C |
| Stav počasí | Neuvedeno |
Kontakt na ŽR Nádraží - Belveder
| Provozní doba: | Provozní doba neuvedena |
|---|---|
| Nadmořská výška: | 786 - 896 m.n.m. |
| Adresa: | 340 04, Železná Ruda č. p. 279 |
| Telefon: | +420 376 387 288, +420 603 418 357 |
| Webová stránka: | http://www.skinadrazi.cz |

