Bílina - stav sněhu
Informace o zimním středisku Bílina, včetně informace o stavu sněhu, počasí a graf sněhu za posledních 10 dní.
| Výška sněhu | Nový sníh | Typ sněhu | Podmínky |
|---|---|---|---|
| 0 cm | + 0 cm | Neuvedeno | Neuvedeno |
Stav sněhu a počasí
| Průměrná výška sněhu | 0 cm |
|---|---|
| Nový sníh | + 0 cm |
| Minimální výška na trati | 0 cm |
| Maximální výška na trati | 0 cm |
| Podmínky | Neuvedeno |
| Stav sněhu | Neuvedeno |
| Teplota | - °C |
| Stav počasí | Neuvedeno |
Kontakt na Bílina
| Provozní doba: | Provozní doba neuvedena |
|---|---|
| Nadmořská výška: | Neuvedeno |
| Adresa: | Městský úřad Bílina, Břežánská 50/4, 41801 Bílina |
| Telefon: | 417810811 |
| Webová stránka: | http://www.bilina.cz |

